Dammann Tēja

 

ELEGANCE

Diskrētuma un kvalitātes izsmacinātība, vēsture, franču dzīvesveids

ZINĀŠANA

Pieredze un tējas maisījumu māksla jau trīs paaudzēs. 

KVALITĀTE

Labākās tējas - iepirkšana tieši no to izcelsmes valstīm. Tiešs kontakts ar tējas audzētājiem un ražotājiem.

EKSKLUZIVITĀTE            

Tēju meistaro veido dažādu garšu un smaržu buķetes, bagātinot tās ar ziedlapiņām, augļu gabaliņiem un garšvielām, piedāvājot vairāk nekā 3000 orģinālus un ekskluzīvus maisījumus.

PRIEKS

Garšu baudīšanas pieredze. Dalīties vienkāršībā - nodot ar aizrautību.

 

Dammann mājā

Visas tējas, kas tiek ražotas Dammann produktu līnijā ir ļoti rūpīgi izmeklētas un augsti novērtētas no dažādiem tēju zinātājiem. Tiek piedāvāti visi klasiskie veidi kā melnā, zaļā, baltā, dūmotā, aromatizētās un dažādi maisījumi, kas īpaši veidoti vadoties pēc ekspertu zināšanām un prasmēm.

Tējas pieejamas gan beramā veidā, gan iepakotas porcijās. Tās tiek iepakotas atsevišķos neilona tipa maisiņos ar īpašu caurspīdīgu tekstūru, kas ļauj tējas lapām pilnībā izplesties un atbrīvot īpašos aromātus un garšas, kas piemīt tējai.

Dammann piedāvā ne tikai tējas, bet arī visus nepieciešamos aksesuārus tās pagatavošanai un baudīšanai un dažādus dāvanu komplektus ar ko iepriecināt tējas cienītājus.

 

 

Dammann HoReCa

HoReCa segmentā īpaši svarīga ir produkta kvalitāte, tā pagatavošanas principi un zināšanas par to. Vien ievērojot visus trīs parametrus, tējas baudījums būs pilīgs. 

Dammann gadījumā piedāvājam pilnu tējas konceptu, kas paredz: 

labākās tējas, pirktas pa tiešo no labākajām tējas plantācijām;

īpaši tējas pagatavošanai paredzētu tehniku un aksesuārus tās kvalitatīvai pasniegšanai;

padziļiātas tējas apmācības, pēc Francijā radītas apmācību programmas. 

“Kur vien ir tēja, ir arī cerība.” / Artūrs Wings Pinero /

 

Vēsture

Dammann aizsākās tālajā 1692. gadā, kad Louis XIV ieguva tiesībās pārdot tēju Francijā.

Dammann Freres tika dibināts 1925. gadā pēc brāļu Roberta un Pjēra Dammann iniciatīves. Pēc II pasaules kara tikai ieviestas izmaiņas, kur kompānija tika uzticēta Jean Jumeau-Lafond, kurš kā liels tējas cienītājs vēlējās iepazīstināt Francijas iedzīvotājus ar tējas kultūru, jo tā bija ļoti zema un dažās vietās tās nebija vispār. 1950. gadā tika atklāta tējas mazumtirdzniecība Francijā, kuras rezultātā tika radīti mūsdienās populāri tējas blendi.

1980. gadā kompānija izgudroja zīda tējas maisiņus, kas ievērojami uzlaboja porcionēto tēju kvalitāti. Neilona tējas maisiņš ļauj tējas lapām brīvi izplesties un atbrīvot īpašos tējas aromātus un garšas.

Šobrīd kompānija darbojas jau trešajā paaudzē, kas sevi cienīgi parāda kā šī prestižā mantojuma nesātāji un spēj virzīt šo lielisko tējas brendu nākotnē.