illy kafija mājās

Espresso aparāta stāsts sākās ar dabisku kafijas izjūtu, kas sakņojās pasaules labākajos pupiņu audzēšanas reģionos. Šai izjūtai pievienojās zinātnieka nemiera gars un inženiera kaislība pret visu skaisto un izsmalcināto, kā rezultātā dzima īstena dizaina pērle – illy espresso aparāts, kas nepieļauj nekādus kompromisus arī kafijas kvalitātes ziņā. Tas spēj atklāt vissmalkākās illy maisījuma nianses, lai katru dienu priecētu miljoniem cilvēku visā plašajā pasaulē.
Nāc un atrodi savējo - Blaumaņa ielā 34-1a.

Francis Francis X7

Francis Francis X7

Moderns un pievilcīgs dizains apvienojumā ar inovatīvu tehnoloģiju ir risinājums tiem kafijas cienītājiem, kam patīk tradicionālās itāļu kafijas receptes, stils un elegance. Kafija no šī kafijas aparāta būs vienmēr svaiga un pareizi pagatavota.

Skatīt e-veikalā
Francis Francis Y5

Francis Francis Y5

Jauno Iperespresso Y5 modeli veido alumīnija un melnā stikla korpuss. Tā mazais izmērs un pilnībā frontālā izmantošana - sākot no vadības pogām līdz ekstrakcijai no ūdens tvertnēm un izmantoto kapsulu konteinerim - padara to par daudzpusīgāko un kompaktāko modeli. Y5 ir elegants un funkcionāls, bet - pats galvenais - tas nodrošina optimālu veiktspēju, pateicoties savai inovatīvajai elektroniskajai platei un tās uzlabotajai touch tehnoloģijai un gaismai, kas apgaismo tasi kafijas gatavošanas laikā.

Skatīt e-veikalā
Francis Francis Y3

Francis Francis Y3

Kompakts, funkcionāls un viegli izmantojams. Ar Y3 Iperespresso telpa vairs nav problēma: tā mazais izmērs padara kafijas pagatavošanu piemērotu pat vismazākajās telpās. Frontālais vadības panelis ir intuitīvs, ērts un viegli lietojams.

Skatīt e-veikalā
Metodo Iperespresso kafijas kapsulas

Metodo Iperespresso kafijas kapsulas

Illy kā tirgus līderis kafijas izpratnē un visā tās sarežģītībā zina, ka espresso ir baudījums, ko izbauda daudzi, ne tikai talantīgi un pieredzējuši Baristas. Šī mīta labākais apliecinājums ir Iperespresso - illy ekskluzīvā un inovatīvā kapsulu sistēma, kas atveda autentisko espresso pagatavošanu līdz mājām. Viens pogas pieskāriens 30 sekunžu laikā jums sniedz īstu baudījumu kafijas tasītē - samtainu, aromātisku, bagātīgu un balansētu espresso, ko papildina zīdaina un noturīga crema.

Skatīt e-veikalā