illy risinājums birojiem

Kafijas pauze! Tas ir brīdis, kad dalīties ar idejām, stiprināt attiecības un saites ar kolēģiem, sadarbības partneriem un klientiem – dariet to pārliecinoši ar illy! Izcilas kafijas taustāmi netveramā aura rada pozitīvu gaisotni darba vidē – pat tad, ja padotajiem un klientiem jāsaka, kā ir. Kūpoša illy kafijas tase – un visa pasaule rādās rožainās krāsās.
illy kafijas smarža un garša rada sajūtu gammu, kurā ikviena detaļa spēlē nozīmīgu lomu – dizaineru radītās krūzes, karotītes, pat eleganti noformētais cukurs, kā arī nevainojamais serviss un kafijas aparāta apkopes garantija... Kapsulas, pupiņas un maltā kafija – viss ir iespējams!
Izcila kafija paver durvis uz pasauli, kur veiksme ir Jūsu sabiedrotā. Kopā ar illy Jums izdosies!
Vēlies illy savā birojā- nāc uz http://ejuz.lv/illy

Mitaca kafijas aparāts birojiem

Mitaca kafijas aparāts birojiem

Mitaca ir uzņēmums, kurš specializējas tieši biroja kafijas risinājumu izstrādāšanā. Kā illy meitas uzņēmums, Mitaca izmanto līdzīgas tehnoloģijas un pastāvīgi tiecas pēc pilnības, kas kafijas gadījumā nozīmē - izcils kafijas dzēriens. Mitaca ir vienīgais uzņēmums, kam bez illyCaffe ir atļauts izmantot illy logo, jo illy kafijas pupiņas tiek piegādātā no illy rūpnīcas Triestē un atbilst visiem illy kvalitātes standartiem.
Mitaca kapsulu kafijas aparāti un illy kapsulas ir ražotas speciāli birojiem, ņemot vērā biroju vajadzības, apjomus un arī prasību pret cenu.
Sortimentā ir pieejama ne tikai kafija, bet arī tēja, un ir iespējama piegāde līdz Jūsu birojam.