Università del caffè della Lettonia

Universita del Caffe della Lettonia

Universita del caffe ir mācību centrs, kuru ir dibinājis illycaffè, lai veicinātu un izplatītu augstas kvalitātes kafijas kultūru, piedāvājot gan praktisku, gan teorētisku apmācību. Mācību kursiem ir dažādi līmeņi gan tiem, kas vēlas iegūt baristas zināšanas, gan tiem, kas audzē un grauzdē kafiju, gan vienkārši kafijas entuziastiem. 

Kafijas Universitātes mājas vieta ir Trieste (Itālija), un tai kopumā ir 25 filiāles visā pasaulē. Viena no šīm filiālēm 2012. gadā dibināta pie mums Latvijā, Rīgā. 

Universita del Caffe darbojas starptautiski akreditēti kafijas profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi. Vadītāju un treneru zināšanas tiek nepārtraukti papildinātas un atjaunotas, tieši tāpat, kā mācību programmas un inventārs. 

‘Coffee expert’ kurss

Programma jaunajiem baristām un kafijas entuziastiem. Kurss ilgst vienu dienu. Dienas pirmajā pusē gūstam ieskatu teorijā par kafiju, dienas otrajā daļā – prakse, un tās galvenais uzdevums ir pagatavot divus nevainojamus cappuccino. Kad programma ir pabeigta, dalībnieks saņem starptautiski atzītu Universita del Caffe sertifikātu. Cena 168 eur 

Meistarklases

“Ieskats kafijas pasaulē”- programmas mērķis ir izglītot dalībniekus par kvalitatīvas kafijas principiem, dažādiem pagatavošanas veidiem, kā arī pastāstīt, kādā veidā objektīvāk izvērtēt piedāvāto kafiju gan HoReCa segmentā, gan veikalos. Šāda veida meistarklases ir piemērotas dažādiem kooperatīviem pasākumiem, jo ir atraktīvs un interaktīvs atspēriena punkts tālākai kafijas izzināšanai. Meistarklases varam pielāgot pēc vajadzībām un pasākuma koncepta. Cena no 250 eur

Kafija jūsu pasākumos

Piedāvājam iespēju nodrošināt pilnu kafijas konceptu dažāda veida pasākumos, pielāgojoties jūsu vēlmēm un cilvēku skaitam. Palīdzēsim arī izlemt par atbilstošāko variantu – filtra kafijas, espresso/cappuccino bārs ar profesionāliem baristām vai, piemēram, aukstās kafijas karstā vasaras dienā. Par cenām un piedāvājumiem,lūdzu, sazinieties ar mums.

Piesakies kursiem!

 

uzraksti mums -  

vai zvani Anetei - +371 25448588