Кофе illy дома

История происхождения Espresso аппарата берет свое начало с естественного восприятия кофе, которое берет корни в лучших регионах произрастания кофейных зерен. К этому восприятию присоединяется не спокойный дух ученого и страсть инженера ко всему красивому и утонченному, в результате чего родилась настоящая жемчужина дизайна — illy espresso аппарат, который, также, не допускает никаких компромиссов в плане качества кофе. Он открывает все нюансы кофе illy, чтобы радовать миллионы людей во всем мире.

Francis Francis X7

Francis Francis X7

Модный и привлекательный дизайн в соединении с иновативной технологией — решение для тех любителей кофе, которым нравятся традиции, стиль и элегантность. Кофе из этого аппарата будет всегда свежим и правильно приготовленным.

Skatīt e-veikalā
Francis Francis Y5

Francis Francis Y5

Jauno Iperespresso Y5 modeli veido alumīnija un melnā stikla korpuss. Tā mazais izmērs un pilnībā frontālā izmantošana - sākot no vadības pogām līdz ekstrakcijai no ūdens tvertnēm un izmantoto kapsulu konteinerim - padara to par daudzpusīgāko un kompaktāko modeli. Y5 ir elegants un funkcionāls, bet - pats galvenais - tas nodrošina optimālu veiktspēju, pateicoties savai inovatīvajai elektroniskajai platei un tās uzlabotajai touch tehnoloģijai un gaismai, kas apgaismo tasi kafijas gatavošanas laikā.

Skatīt e-veikalā
Francis Francis Y3

Francis Francis Y3

Kompakts, funkcionāls un viegli izmantojams. Ar Y3 Iperespresso telpa vairs nav problēma: tā mazais izmērs padara kafijas pagatavošanu piemērotu pat vismazākajās telpās. Frontālais vadības panelis ir intuitīvs, ērts un viegli lietojams.

Skatīt e-veikalā
Metodo Iperespresso кофейные капсулы

Metodo Iperespresso кофейные капсулы

Illy kā tirgus līderis kafijas izpratnē un visā tās sarežģītībā zina, ka espresso ir baudījums, ko izbauda daudzi, ne tikai talantīgi un pieredzējuši Baristas. Šī mīta labākais apliecinājums ir Iperespresso - illy ekskluzīvā un inovatīvā kapsulu sistēma, kas atveda autentisko espresso pagatavošanu līdz mājām. Viens pogas pieskāriens 30 sekunžu laikā jums sniedz īstu baudījumu kafijas tasītē - samtainu, aromātisku, bagātīgu un balansētu espresso, ko papildina zīdaina un noturīga crema.

Skatīt e-veikalā