+371 2 6469974

BLENDTEC STEALTH 885

Blendtec profesionālie blenderi
}


Radīts ar konkrētu mērķi! Pirms 45 gadiem Kalifornijā Toms Diksons kāzu dāvanā saņēma blenderi, kas saplīsa jau dažu dienu laikā. Tomam, kura profesija bija inženieris, pēc tam radās ideja izgudrot tādu blenderi, kura motora jauda būtu salīdzināma ar Ferrari, kas nekad nesaplīstu. No vīzijas ir izaudzis uzņēmums, kas ir nepārspējami revolucionārs blenderu pasaulē. Visas Blendtec preces ir radītas ar mērķi palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgāk un laimīgāk. 

BLENDTEC STEALTH 885

PASAULĒ MAZĀKAIS PROFESIONĀLAIS BLENDERIS

ĪPAŠĪBAS:

  • Motora jauda: 1800 W;
  • Ieteicamais dienas vidējais darba ciklu skaits ir līdz 200;
  • 42 ieprogrammēti darba cikli, impulss;
  • 3 gadu garantija;
  • Pieejams arī ar integrētu lentveida pamatni.

RAŽOŠANAS JAUDA BEZ RAŽOŠANAS TROKŠŅA

Stealth 885 blenderis piedāvā ražošanas jaudu bez ražošanas trokšņa. Ierīces augstās veiktspējas skaņas izolācija un troksni slāpējošais korpuss ļauj klientam gaidīt savu pasūtījumu, netraucēti sarunājoties.

IEPROGRAMMĒTI DARBA CIKLI

Stealth 885 ir aprīkots ar 42 ieprogrammētiem cikliem, to starpā atradīsiet dažādus smūtiju, kokteiļu un mērču pagatavošanas ciklus.

RADIET PERSONALIZĒTUS CIKLUS

Jums pieejamas neierobežotas programmēšanas iespējas – BlendWizard™ ļauj ieprogrammēt tieši Jums piemērotu darba ciklu, ko varat instalēt Blendtec, izmantojot USB saskarni. Blenderī iespējams saglabāt līdz 14 darba cikliem.

LIETOŠANAS ĒRTUMS UN IESPĒJA IERĪKOT LENTES PLATFORMU

Stealth 885 blendera dizains un ārējais praktiskums padara ierīci viegli izmantojamu ikdienā un saprotamu arī jaunam darbiniekam. Ja vēlaties, varat izvēlēties versiju ar jau ierīkotu letes platformu.

Augstums 43,9 cm
Platums 21,8 cm
Dziļums 22,9 cm
Svars 7,2 kg