+371 2 6469974

BLENDTEC CONNOISSEUR 825

Blendtec profesionālie blenderi
}


Radīts ar konkrētu mērķi! Pirms 45 gadiem Kalifornijā Toms Diksons kāzu dāvanā saņēma blenderi, kas saplīsa jau dažu dienu laikā. Tomam, kura profesija bija inženieris, pēc tam radās ideja izgudrot tādu blenderi, kura motora jauda būtu salīdzināma ar Ferrari, kas nekad nesaplīstu. No vīzijas ir izaudzis uzņēmums, kas ir nepārspējami revolucionārs blenderu pasaulē. Visas Blendtec preces ir radītas ar mērķi palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgāk un laimīgāk. 

Blendtec Connoisseur 825 ir jaudīgs darītājs bez liela trokšņa.

ĪPAŠĪBAS

  • Motora jauda: 1800 W;
  • Vēlamais dienas vidējais darba ciklu skaits ir līdz 150;
  • 42 ieprogrammēti cikli, impulss;
  • 3 gadu garantija;
  • Ierīkojams lentveida paliktnis.

IZTURĪGS UN ĪPAŠI ĀTRS MOTORS

Izturīgs un jaudīgs darba zirgs. Lieliski piemērots bāriem, kafejnīcām, restorāniem, tā 2 kW motors viegli sasmalcina ledus kubiņus, saldētus augļus un riekstus, nemaz nerunājot par mīkstajām izejvielām.

IEPROGRAMMĒTI DARBA CIKLI

Connoiseur 825 blenderim ir 42 ieprogrammēti darba cikli, to starpā atradīsiet piemērotāko ikvienai receptei. Darba cikli izslēdzas paši – vienkārši ieslēdziet tos un pievērsieties pavisam citiem uzdevumiem.

RADIET PERSONALIZĒTOS CIKLUS

Jums pieder neierobežotas programmēšanas iespējas – BlendWizard™ ļauj ieprogrammēt precīzi piemērotu darba ciklu, ko varat instalēt savā Blendtec, izmantojot USB saskarni.

TROKŠŅA SLĀPĒŠANA

Motora radītais troksnis netraucēs patīkamai atmosfērai – skaņas izolācijas korpuss padara jaudīgās ierīces darbu klusu un Jūsu kafejnīcā vai restorānā varēs klausīties mierīgu mūziku, sarunāties nepaceļot balsi, iegrimt savās domās.

Platums 22,9 cm
Dziļums 22,9 cm
Augstums 47,5 cm
Svars 7,6 kg