+371 2 6469974

BORG&OVERSTROM U1/S2

Ūdens dispenseri
}

Oriģinalitāte ir Borg&Overstrom stūrakmens. Katrs Borg & Overström ūdens dispensers un ūdens krāna sistēma ir veidota tā, lai pārsniegtu Jūsu cerības.

Iekārta, kas sevī apvieno dizainu un jaudu. Piemērota kā viesnīcai, birojam un bāram, tā arī privātmājas virtuvē. Nodrošina kapacitāti līdz pat 80L/h, gāzētam un atdzesētam ūdenim. Augstā tekne nodrošina iespēju uzpildīt ne tikai ūdens glāzi, bet arī pudeli vai karafi atspirdzinoša ūdens. Šis dizaina vadītais ūdens dispenseris ir kompakts un pateicoties zem letes sistēmai neuzkrītoši iekļaujas jebkurā darba vai koplietošanas telpā.

U1 diskrētais un higiēniskais vadības panelis, ir ergonosmiki izstrādāts, lai būtu ērti lietojams un nodrošinātu augstāko higiēnas prasību ievērošanu. Šī ūdens iekārta lepojas ar papildu higiēnas sertifikātiem, izmantojot Borg & Overström Totality ™ tehnoloģiju, lai iegūtu pilnīgu tīrību.

U1 ūdens iekārta ir energoefektīva, padarot to gan ekonomisku, gan videi draudzīgu.

U1/S2 iekārta aprīkota ar jaunāko izgudrojumu dzesēšanas tehnoloģijā - Dry Chill®. Pateicos šai tehnoloģijai sistēma atdzesē ūdeni nenonākot saskarē ar gaisu, ievērojami samazinot piesārņojuma iespēju. Šī tehnoloģija nodrošina atrāku ūdens atdzesēšanu, tādejādi palielinot ūdens filtrēšanas kapacitāti. 

Augstums (zem letes) 362 mm
Platums (zem letes) 330 mm
Dziļums (zem letes) 370
Teknes augstums 260 mm
Augstums (virs letes) 414 mm
Iekārtas jauda 570 W

Lejupielādēt Borg&Overstrom U1/S2 brošūra