+371 2 6469974

Tu dienā izdzer vismaz 2l ūdens?

Aizpildi anketu un piesakies uz testu ūdens risinājumam, kas ļaus baudīt ūdeni tieši tā kā tu vēlies.

  • Īpaši bagātināts ar magniju, pēc filtrācijas
  • Antibakteriāls pārklājums un UV apstrāde
  • Lej ar aplikāciju, ērti un pilnībā droši!
Aizpildīt anketu
water-colutions.png

Kapsulu kafijas automāti

Vienmēr svaiga kafija nemainīgā kvalitātē.

Illy Y2

Illy Iperespresso kafijas automāti pielāgojas jūsu stilam un garantē autentisko illy garšu katrā tasē. Pagatavojiet dažādus kafijas dzērienus ar vienu pieskārienu: iepriekš ir iestatīta pareiza kafijas temperatūra un daudzumi, taču to var pielāgot arī jūsu gaumei un vajadzībām. Pateicoties lieliskajam dizainam un funkcionalitātei, illy iperespresso kafijas automāti ir viegli lietojami. Zīmols garantē izcilu veiktspēju un minimālu apkopi.

illy X2.2

X2.2, darbojas ar illy IperEspresso kapsulām. Pirmkārt – šie aparāti pagatavo illy kafiju atbilstoši illy kvalitātes standartiem. Otrkārt, pateicoties IperEspresso kapsulām, aparāti nav dārgi, tiem nav vajadzīgas dzirnaviņas un īpašas kopšanas. Aparāts ir tik vienkāršs, ka katrs, kurš to lieto pagatavo kafiju kā labs barista. Šo sistēmu mēs iesakām restorāniem, kam kafijas apjoms ir zem 50 krūzītēm dienā, kam ir mazs darbinieku skaits un neliela bāra platība.

Spinel Jasmine 2Gr

Spinel Jasmine ir jaunais profesionālais espresso kafijas kapsulu automāts , kas ir Spinel ilggadējās pieredzes rezultāts kafijas kapsulu / podiņu automātu ražošanā un tirdzniecībā. Īpaši izstrādāts lieliem patēriņiem. To raksturo inovatīvs, pievilcīgs dizains un profesionalitāte.

illy SMART 10 MPS

Viens no mazākajiem kapsulu kafijas automātiem no illy, kas darbojas ar MPS kapsulu sistēmu. Ar īpaši elegantu un kompaktu dizainu illy Smart 10 kafijas automāts ir radīts mazo biznesu kafijas paužu nodrošināšanai.

illy SMART 30 MPS

Illy kapsulu kafijas automāts, kas īpaši radīts korporatīvajām vajadzībām. Lielisks risinājums darbinieku vai klientu kafijas pauzēm ar zemākām kapsulu izmaksām.

illy SMART 50 MPS

lly kapsulu kafijas automāts, kas īpaši radīts korporatīvajām vajadzībām. Lielisks risinājums darbinieku vai klientu kafijas pauzēm ar zemākām kapsulu izmaksām.