+371 2 6469974

Īpaši Jūsu biznesam piemērots kafijas koncepts

Aizpildiet īsu anketu un mēs sagatavosim Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko kafijas piedāvājumu!

Aizpildīt anketu
banner-franke-a600.png

Tradicionālie espresso aparāti

Labākā kvalitāte no baristas rokām

LaMarzocco Linea Classic

Rūpīgi izstrādāts, lai iekļautos jebkuros apstākļos un interjerā, Linea Classic - ar dubulto katlu sistēmu, atsevišķām grupām un PID kontrolieri - ir lineāra dizaina mākslas darbs, izgatavots no pulēta nerūsējošā tērauda un ietver nerūsējošā tērauda portafiltrus un uzlabotus precizitātes grozus. Tā skaidrās līnijas un vienkāršais šarms nav svešs daudzu populāru un zināmu kafejnīcu un grauzdētavu aprindās.

LaMarzocco Linea PB 2G

Linea PB sevī iekļauj ikonisko La Marzocco pulēto nerūsējošā tērauda korpusu, kas papildināts ar vienkāršotām līnijām un zemāku profilu. Aprīkots ar ekskluzīvu, lietotājam draudzīgu interfeisa programmatūru, kas baristam nodrošina tiešu vārīšanas temperatūras, tilpuma, karstā ūdens devas, automātiskās vadības funkciju, kā arī citas opcijas. Linea PB raksturīgais zemais profils un palielinātā darba zona padara to arī praktisku, neatsakoties no pasaulslavenā itāļu dizaina.

La Marzocco GB5

Aprīkots ar CPU plati un paredzēts izcilai temperatūras kontrolei, GB5 apvieno harmonisku dizainu ar jaudīgiem tehnoloģiskiem papildinājumiem atbilstoši klasiskajam La Marzocco dizainam un garam. Šis kafijas automāts ir jebkura kafijas bāra neatņemama sastāvdaļa. Tā nepārspējamā temperatūras stabilitāte nodrošina vienmērīgu ūdens pagatavošanu un tvaiku pat agrā rīta skrējienā.

LaMarzocco KB90

KB90 nosaka jaunu standartu liela apjoma kafejnīcās ar mērķi pagatavot espresso dzērienu arvien ātrāk, tīrāk un vieglāk. Jaunais dizains ļauj portafiltru ievietot taisni, bez vajadzības to koriģēt, kas manāmi padara darbu ātrāku. KB90 automātiski izskalo liekos kafijas biezumu atlikumus, atvieglojot darbu baristam. Balstīts uz klasiskā Linea PB bāzes, KB90 ir aprīkots ar daudzām uzticamām un pārbaudītām Linea PB sastāvdaļām, padarot apkopi vieglāku un neprasot jaunu detaļu radīšanu.

La Marzocco FB80

Tieši La Marzocco 1939. gadā izgudroja un patentēja manuālās espresso mašīnas sirdi – horizontālo boileru, kas šobrīd ir industrijas standarts. Šis bija pirmais no vairākiem izgudrojumiem, kas mainīja kafijas automātu ražošanas tradīcijas. Pateicoties dubultajai boileru sistēmai, aparāta ūdens termostabilitāte ir nevainojama.
Tradīcijas, kaisle, tiekšanās pēc pilnības ir faktori kādēļ La Marzocco radītās mašīnas ir atdzītākās starp pasaules labākajiem baristām un kafijas speciālistiem, kā arī visas mašīnas ir roku darbs.

IBERITAL Intenz 2gr

Iberital Intenz ir espresso automāts, kas radīts, lai apmierinātu pašus prasīgākos baristas un kafijas cienītājus. Radīts, lai kalpotu ilgstošai un intensīvai lietošanai un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Šis aparāts ir robusts un precīzs, kā arī gaumīgs un universāls.

IBERITAL IB7 2GR Compact

IB7 ir izcila kafijas iekārta nelielam restorānam vai kafejnīcai. Aparāts ar atjautīgu, kompaktu dizainu, kas atspoguļo Iberital automātu ilgtspēju. Prātīga izvēle Tavam biznesam.

IBERITAL Expression PRO 2GR

IBERITAL Expression PRO 2GR ir radīts, lai atbilstu pat prasīgāko baristu vajadzībām - liela dzērienu gatavošanas kapacitāte un izcila dzērienu kvalitāte. Dubulto boileru priekšrocība - viens no tiem kalpo kafijas pagatavošanai un parametru kontrolei līdz pat sīkākajai niansei, otrs - putošanas stīmerim gaisīgām un stingrām piena putām. Visus parametrus un funkcijas iespējams rediģēt pateicoties skārienjūtīgam ekrānam, ieskaitot kafijas dozēšanu milimetros vai uz laiku.

IBERITAL Expression TWO 2GR

IBERITAL Expression TWO 2GR ir radīts, lai atbilstu pat prasīgāko baristu vajadzībām - liela dzērienu gatavošanas kapacitāte un izcila dzērienu kvalitāte. Dubulto boileru priekšrocība - viens no tiem kalpo kafijas pagatavošanai un parametru kontrolei līdz sīkākajai niansei, otrs - putošanas stīmerim gaisīgām un stingrām piena putām. Visus parametrus un funkcijas iespējams rediģēt pateicoties skārienjūtīgam ekrānam, ieskaitot kafijas dozēšanu milimetros vai uz laiku.