+371 2 6469974

Tu dienā izdzer vismaz 2l ūdens?

Aizpildi anketu un piesakies uz testu ūdens risinājumam, kas ļaus baudīt ūdeni tieši tā kā tu vēlies.

  • Īpaši bagātināts ar magniju, pēc filtrācijas
  • Antibakteriāls pārklājums un UV apstrāde
  • Lej ar aplikāciju, ērti un pilnībā droši!
Aizpildīt anketu
water-colutions.png

Tradicionālie espresso aparāti

Labākā kvalitāte no baristas rokām

LaMarzocco Linea Classic 2G AV

Rūpīgi izstrādāts, lai iekļautos jebkuros apstākļos un interjerā, Linea Classic - ar dubulto boileru sistēmu, termostabilitāti grupās un PID kontrolieri - ir lineārs tā dizainā, izgatavots no pulēta nerūsējošā tērauda un ietver nerūsējošā tērauda portafiltrus un uzlabotus portafiltra "groziņus" nodrošinot augstākos kafijas ekstrakcijas standartus. Tā skaidrās līnijas un šarms nav svešs daudzu populāru un zināmu kafejnīcu un grauzdētavu aprindās. Ar gadiem pierādīta izturība pat pie vislielākās noslodzes.

LaMarzocco Linea PB AV

Linea PB sevī iekļauj ikonisko La Marzocco pulēto nerūsējošā tērauda korpusu, kas papildināts ar vienkāršotām līnijām un zemāku profilu. Aprīkots ar ekskluzīvu, lietotājam draudzīgu interfeisa programmatūru, kas baristam nodrošina tiešu kontroli pār boilera temperatūru, dzērienu tilpumiem un citiem aparāta iestatījumiem. Linea PB zemais profils un paplašinātā darba zona padara to arī praktisku, saglabājot pasaulē slaveno Itāļu dizainu.

La Marzocco GB5

Aprīkots ar procesora plati un radīts izcilai temperatūras kontrolei, GB5 apvieno LaMarzocco klasisko dizainu un garu ar iespaidīgiem tehnoloģiskajiem uzlabojumiem. Šis kafijas automāts ir jebkura kafijas bāra neatņemama sastāvdaļa. Tā nepārspējamā temperatūras stabilitāte nodrošina nemainīgu temperatūru ūdenim un tvaikam pat rīta pīķa stundā.

LaMarzocco KB90

KB90 nosaka jaunu standartu liela apjoma kafejnīcās ar mērķi pagatavot espresso dzērienu arvien ātrāk, tīrāk un vieglāk. Jaunais dizains ļauj portafiltru ievietot taisni, bez vajadzības to koriģēt, kas manāmi padara darbu ātrāku. KB90 automātiski izskalo liekos kafijas biezumu atlikumus, atvieglojot darbu baristam. Balstīts uz klasiskā Linea PB bāzes, KB90 ir aprīkots ar daudzām uzticamām un pārbaudītām Linea PB sastāvdaļām, padarot servisu un apkopi vieglāku un neprasot jaunu detaļu radīšanu.

La Marzocco FB80

La Marzocco FB80 atspoguļo LaMarzocco tiekšanos pēc izcilības it visā.
FB80 ir ideāli piemērota iekārta vietām, kur vienlīdz svarīga ir krūzītē esošā kvalitāte, kā arī dizains. Līdzīgi kā LaMarzocco GB5 nodrošina nevainojuma termālo stabilitāti, un saglabās nepieciešamo temperatūru gan kafijai, gan tvaikam pat pīķa stundā. Ietērpts jubilejas tērpā par godu LaMarzocco 80 gadu jubilejai, pārsteigs ar savu unikālo dizainu.

IBERITAL Intenz 2GR

Iberital Intenz ir espresso automāts, kas radīts, lai apmierinātu pašus prasīgākos baristas un kafijas cienītājus. Radīts, lai kalpotu ilgstošai un intensīvai lietošanai un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Šis aparāts ir robusts un precīzs, kā arī gaumīgs un universāls.

IBERITAL IB7 2GR Compact

IB7 ir izcila kafijas iekārta nelielam restorānam vai kafejnīcai. Aparāts ar atjautīgu, kompaktu dizainu, kas atspoguļo Iberital automātu ilgtspēju. Prātīga izvēle Tavam biznesam.

IBERITAL Expression PRO 2GR

IBERITAL Expression PRO 2GR ir radīts, lai atbilstu pat prasīgāko baristu vajadzībām - liela dzērienu gatavošanas kapacitāte un izcila dzērienu kvalitāte. Dubulto boileru priekšrocība - viens no tiem kalpo kafijas pagatavošanai un parametru kontrolei līdz pat sīkākajai niansei, otrs - putošanas stīmerim gaisīgām un stingrām piena putām. Visus parametrus un funkcijas iespējams rediģēt pateicoties skārienjūtīgam ekrānam, ieskaitot kafijas dozēšanu milimetros vai uz laiku.

IBERITAL Expression TWO 2GR

IBERITAL Expression TWO 2GR ir radīts, lai atbilstu pat prasīgāko baristu vajadzībām - liela dzērienu gatavošanas kapacitāte un izcila dzērienu kvalitāte. Dubulto boileru priekšrocība - viens no tiem kalpo kafijas pagatavošanai un parametru kontrolei līdz sīkākajai niansei, otrs - putošanas stīmerim gaisīgām un stingrām piena putām. Visus parametrus un funkcijas iespējams rediģēt pateicoties skārienjūtīgam ekrānam, ieskaitot kafijas dozēšanu milimetros vai uz laiku.