+371 2 6469974

Īpaši Jūsu biznesam piemērots kafijas koncepts

Aizpildiet īsu anketu un mēs sagatavosim Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko kafijas piedāvājumu!

Aizpildīt anketu
banner-franke-a600.png

Kafijas dzirnavas

Svaigi malta kafija katrai tasītei.

Mahlkoenig K30 TWIN v1.0

K30 Twin ir ideāls risinājums vairāku espresso piedāvāšanai - neatkarīgi no tā vai vēlaties piedāvāt mājas maisījumu un bezkofeīna kafiju, vai arī savienot pārī divus savus iecienītākos kafijas grauzdējumus. Tā ir K30 precizitāte, reiz divi. Mahlkonig dzirnaviņas uzreiz rada profesionalitātes iespaidu. Viegli tīrāms un darbināms, tā mērķis ir kafijas smalkā aromāta saglabāšana un precīzs malums.

Mahlkoenig K30 Vario v1.0

Mahlkonig K30 Vario dzirnaviņas ir veids, kā sākt savu ceļu espresso pasaulē. 2005. gada Red-Dot-Design Award balvas ieguvējs Mahlkonig K30 Vario ļauj jums malt pēc pieprasījuma ar svaigi samaltu porciju tieši portafiltrā. Dzirnaviņas automātiski ieslēdzas, ievietojot portafiltru, un ļauj veikt brīvroku darbību. Mahlkonig K30 Vario dzirnaviņas ir elektroniski vadāmas (taimeris) ar programmēšanas iespējām. Viena un dubulta porcija ir iepriekš iestatīta un skaitīta elektroniski. Malšanas laiks ir mazāks par divām sekundēm vienam espresso (7 gm). K30 Vario piedāvā maluma regulēšanu, precīzas slīpēšanas diskus un apgaismotu displeju. Dzirnaviņu unikālais un modulārais dizains padara K30 Vario ļoti īpašu un viegli kopjamu.

Mahlkoenig E65S

E65S ar iebūvētu augstas precizitātes slodzes elementu piedāvā progresīvu dozēšanu, lai kontrolētu jūsu espresso kvalitāti. Aizmirstiet par dozēšanu ar taimeri vai dozēšanu pēc tilpuma, jo šīs dozēšanas metodes izraisa svārstības. Ar malšanu pēc svara tiek precīzi iestatīti jūsu norādītie grami. Integrēts augstas precizitātes slodzes balsts ļauj kontrolēt dozēšanu, jo tas uzrauga svaru visa malšanas procesa laikā. Rezultāts: konsekventi precīzas devas.

Compak E6 OD

Izstrādāts, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas - Compak E6 kafijas dzirnaviņas pēc pieprasījuma sevī apvieno tradicionālās vērtības, vienlaikus lepojoties ar novatoriskām, modernām funkcijām. Lai panāktu augstāko kvalitāti katrs Compack Essential tiek ražots pēc pieprasījuma - ar rokām, ievērojot visstingrākās kvalitātes prasības. Izmantojot tikai pašus labākos materiālus, šīs kafijas dzirnaviņas piedāvā optimālu funkcionalitāti.

Compak E5 OD

Compak ražo espresso dzirnaviņas kopš 1952. gada, un viņu jaunākais modelis E5 ir visspēcīgākās un uzticamākās dzirnaviņas savā klasē. Ar 58 mm plakanām tērauda sliedēm E5 iegūst precīzu malumu tavam ideālajam espresso. Compak espresso dzirnaviņu "Essential On Demand" līnija lieliski raksturo savu zīmolu. ātri un ērti lietojami, tehnoloģiskas priekšrocības un elegants dizains. Visievērojamākā EOD dzirnaviņu atšķirība ir elektroniskais skārienekrāns, kas ir pilnībā programmējams (automātiska vai iepriekšēja izvēle) un kam ir galvenās funkcijas, piemēram, porciju skaitītājs un displeja opcijas.