+371 2 6469974

Tu dienā izdzer vismaz 2l ūdens?

Aizpildi anketu un piesakies uz testu ūdens risinājumam, kas ļaus baudīt ūdeni tieši tā kā tu vēlies.

  • Īpaši bagātināts ar magniju, pēc filtrācijas
  • Antibakteriāls pārklājums un UV apstrāde
  • Lej ar aplikāciju, ērti un pilnībā droši!
Aizpildīt anketu
water-colutions.png

Kafijas dzirnavas

Svaigi malta kafija katrai tasītei.

Mahlkönig K30 TWIN

Pagatavo gan melnu kafiju, gan espresso ar tikai ar vienām dzirnaviņām: Mahlkönig K30 TWIN

Šīs jaudīgās kafijas dzirnaviņas ir aprīkotas ar diviem 65mm tērauda asmeņu pāriem, un diviem ventilatoriem, lai dzirnaviņas saglabātu vēsas pat pie visslielākās noslodzes. Viena no lielākajām šo dzirnaviņu priekšrocībām ir tā, ka tās aizņemt par 30% mazāk vietas salīdzinājumā ar divām atsevišķām kafijas dzirnaviņām, tādejādi atbrīvojot papildus vietu citām iekārtam.

Mahlkönig K30 Vario

Mahlkonig K30 Vario dzirnaviņas ir veids, kā sākt savu ceļu espresso pasaulē. 2005. gada Red-Dot-Design Award balvas ieguvējs Mahlkonig K30 Vario ļauj jums smalcināt kafiju pēc pieprasījuma ar svaigi samaltu porciju tieši portafiltrā. Pasaulē iemīlētie Mahlkonig 65mm tērauda asmeņi ļaus samalt kafiju precīzi un vienmērīgi katru reizi neatkarīgi no noslodzes.

Compak E6 Essential

Compak E6 izstrādāts, izmantojot vismodernākās tehnoloģijas - Compak E6 kafijas dzirnaviņas sevī apvieno tradicionālās vērtības, vienlaikus lepojoties ar novatoriskām, modernām funkcijām. Lai panāktu augstāko kvalitāti katrs Compak Essential tiek ražots pēc pieprasījuma - ar rokām, ievērojot visstingrākās kvalitātes prasības. Izmantojot tikai pašus labākos materiālus, šīs kafijas dzirnaviņas piedāvā nepieciešamo funkcionalitāti.

Compak E5 Essential

Compak ražo espresso dzirnaviņas kopš 1952. gada, un viņu jaunākais modelis E5 ir visspēcīgākās un uzticamākās dzirnaviņas savā klasē. Nedaudz mazāks, kā to lielais brālis E6, būs lieliski piemērots vietām ko ierobežo atvēlētais vietas daudzums. Ar 58 mm plakanajiem tērauda asmeņiem E5 iegūst precīzu malumu tavam ideālajam espresso. Compak espresso dzirnaviņu "Essential On Demand" līnija lieliski raksturo savu zīmolu, ātras un ērti lietojamas, tehnoloģiskas priekšrocības un elegants dizains.