+371 2 6469974

Tu dienā izdzer vismaz 2l ūdens?

Aizpildi anketu un piesakies uz testu ūdens risinājumam, kas ļaus baudīt ūdeni tieši tā kā tu vēlies.

  • Īpaši bagātināts ar magniju, pēc filtrācijas
  • Antibakteriāls pārklājums un UV apstrāde
  • Lej ar aplikāciju, ērti un pilnībā droši!
Aizpildīt anketu
water-colutions.png

Kafija Līdzņemšanai

Restorāna līmeņa kafija degvielas uzpildes stacijās un veikalos

Mēs ticam, ka kafija ir bauda un, ka ikviens ir pelnījis tasi nevainojamas kafijas ikdienas steigā. Lai to nodrošinātu, mūsu kā kafijas partnera atbildības ir:

  • izprast gala klientu garšas vēlmes, vadot profesionālu kafijas degustāciju un balstoties uz tirgus pētījumiem, nodrošināt atbilstošāko kafijas aparātu, izvērtējot nepieciešamo dzērienu sortimentu un patēriņa tendences;
  • izstrādāt un uzturēt garšīgākās kafijas receptes un nevainojamu iekārtas tehnisko stāvokli, veicot regulāras kvalitātes kontroles un iekārtu apkopes.

Kafijas risinājums līdzņemšanas tirdzniecības vietā

Nodrošinām kvalitatīvāko pilna servisa kafijas konceptu: klienta mīļāko kafiju, atbilstošāko iekārtu, apmācības pēc starptautiskas programmas (Universita del Caffe), ikmēneša kvalitātes kontroles un regulāras iekārtas apkopes. Konsultējam par tirgus tendencēm un kafijas pasaules jaunumiem , piedāvājam efektīvu to ieviešanu. Itālijā un Latvijā grauzdētas kafijas pupiņas. Pasaulē vadošo itāļu kafijas zīmolu illy un lielākā zaļās kafijas izplatītāja grauzdētāju Caffe Bonomi 1886. Rocket Bean Roastery - no kvalitatīvākajām plašpatēriņa jeb 'comodity' līdz visaugstvērtīgākajām 'specialty' līmeņa kafijām. Modernākos kafijas aparātus: Franke, Jura, Eversys. Regulāras kvalitātes kontroles un iekārtu apkopes nodrošinām jau šobrīd: Narvesen, Kool Latvija un citus līdzņemšanas kafijas konceptus.