+371 2 6469974

Īpaši Jūsu biznesam piemērots kafijas koncepts

Aizpildiet īsu anketu un mēs sagatavosim Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko kafijas piedāvājumu!

Aizpildīt anketu
banner-franke-a600.png

Filtra kafijas iekārtas

Svaigi brūvēta filtra kafija tiem, kas novērtē ātrumu un lielu tilpumu.

Bunn ICBA Platinum

Jaunā Infusion Series® Platinum Edition ™ kafijas brūvēšanas aprīkojuma līnija piedāvā visas tās pašas lieliskās kafijas brūvēšanas iespējas kā standarta Infusion Series®, pievienojot intuitīvu 4,3 collu skārienekrānu. Visual Intuitive Programming ™ vienkāršo darbību un programmēšanu.

Bunn ICBA Infusion Series

Infusion Series® kafijas un tējas aprīkojuma platforma nodrošina labāko "uzreiz krūzē" snieguma rezultātu ar pārbaudītām nozares zināšanām, nodrošinot viszemākās izmaksas. Platforma ir izstrādāta, lai pielāgotos gandrīz katrai situācijai un apkalpojošai videi. Tas ir jaunais kafijas brūvēšanas standarts.

Marco Bru F60M / F60A

Energoefektīvs kafijas pagatavošanas automāts - ielej un pasniedz. Aptuvenais kafijas pagatavošanas laiks (2,2 litriem kafijas) pēc ūdens iepildīšanas: 3-5 minūtes. Nepieciešams 2,2L termoss/trauks (nopērkams atsevišķi).

Marco Bru F45M / F45A

Vienkārši uzstādāms un lieliski piemērots ēdināšanas vietām, sākot no kafejnīcām līdz pat ēdnīcām, konferencēm un birojiem, stilīgais, modernais Marco BRU Coffee Brewer ļauj jums pagatavot augstas kvalitātes, garšīgi aromātisku kafiju. Tas ir arī ārkārtīgi lietotājam draudzīgs, pateicoties viegli kopjamam dizainam, savukārt manuālās aizpildīšanas funkcija nozīmē, ka uzstādīšanai nav jāorganizē papildu santehnika. Komplektā ar divām augstas kvalitātes krūzēm.