+371 2 6469974

Īpaši Jūsu biznesam piemērots kafijas koncepts

Aizpildiet īsu anketu un mēs sagatavosim Jūsu uzņēmumam vispiemērotāko kafijas piedāvājumu!

Aizpildīt anketu
banner-franke-a600.png

Superautomāti

Izvēlētais dzēriens tikai dažu minūšu laikā

Franke A400 FM CM 2G 1P H1

Ar A400 Franke ievieš profesionālo espresso mašīnu izcilāko tehnoloģiju. Tagad tas padara izcilu kafijas pieredzi pieejamu visiem - ieskaitot veikalus, mazumtirgotājus, birojus, viesnīcu industriju, grāmatu veikalus un citus mazos biznesus. Tagad katrs sava uzņēmuma īpašnieks var baudīt un dalīties ar vislabāko kafiju.

Franke A600

A600 nosaka jaunu līmeni ērtībai. Ļoti daudzveidīgi izmantojamās A600 pašapkalpošanās iespējas būtiski uzlabo automāta efektivitāti profesionālajā jomā.

Franke A800

Kafijas kultūra ir dzīvesveids. Nekad iepriekš indivīduālajiem uzņēmējiem nav bijušas tik plašas iespējas baudīt savu unikālo kafijas dzērienu. Ir neskaitāmi veidi, kā no jauna izgudrot kafiju, un pārsteigt savus klientus. Tieši tāpēc tika izveidots A800. Tas var uzlabot jebkuru dzērienu, kuru vēlaties baudīt. Bet A800 ir kas vairāk par to - tā spēja nodrošināt izcilu kvalitāti ir arī viena no būtiskākajām A800 sastāvdaļām.

FRANKE SU12

Piena ledusskapis ar 12 litru ietilpību, EC-EasyClean, līmeņa kontrole, apsildāma virsma krūzīšu glabāšanai, platums 340 mm, novietojums kafijas automāta kreisajā vai labajā pusē

Franke SU05

Piena ledusskapis ar 5 litru ietilpību, CM-CleanMaster, iebūvēta kārtridžs tīrīšanai, līmeņa kontrole, atlikušā piena daudzuma programmējama izvade, apsildāma virsma krūzīšu glabāšanai, platums 270 mm, novietojums kafijas automāta kreisajā pusē.

Franke KE200

Piena ledusskapis ar 4 litru ietilpību, EC-EasyClean, līmeņa kontrole, platums 225 mm, novietojums kafijas automāta kreisajā pusē.

JURA X10

X10 atstāj iespaidu ar savu daudzpusību, lietošanas ērtumu un unikalitāti. Piedāvājot 31 dažādu dzērienu, šis meistars spēj pagatavot gan daudzus kafijas dzērienus ar pienu un piena putām, gan plašu klāstu melnu kafijas dzērienu. Professional Aroma kafijas dzirnaviņas ir augstākās klases inovācija, kas vienmēr nodrošina ideālu malumu un par 12,2%* vairāk aromāta. Lungo funkcija ar vienas pogas piespiešanu nodrošina kā saglabāt iztēlē caffè Barista un lungo Barista dzērienu valdzinājumu Tējas cienītājiem tas piedāvā arī karstu ūdeni dažādās temperatūrās. Cietais dubultās padeves krāns ar regulējamu augstumu ļauj tajā pagatavot kafijas dzērienu – vai pat vienlaicīgi divus dzērienus – un ieliet tos tasēs vai glāzēs ar vienas pogas piespiešanu. 4,3” augstas izšķirtspējas krāsu skārienekrāna displejs ir ļoti intuitīvs. Moderni un viegli saprotami grafiski simboli nozīmē, ka pat jauni lietotāji varēs atrast tieši to, ko vēlas. Dažādus kafijas dzērienus var ieprogrammēt un mainīt tiem nosaukumus atbilstoši Jūsu vajadzībām. Automāta uzpildīšanas laiks ir pēc iespējas samazināts, pateicoties lielajai kafijas pupiņu tvertnei.

JURA X8

X8 ir neticami universāls: ar to var pagatavot visu veidu kafijas dzērienus ar pienu un piena putām, kā arī melno kafiju un klasisko kafijas kannu. Tējas cienītājiem tas arī sagatavo karstu ūdeni dažādā temperatūrā. Ar stingro, regulējamo dubulto kafijas tekni var pagatavot kafijas dzērienu (vai pat divus vienlaicīgi) un ieliet tos tasītēs vai glāzēs ar vienu pieskārienu pogai. Parocīgā tasīšu novietošanas palīgierīce padara to ideāli piemērotu pašapkalpošanās lietošanai. Tas pats attiecas uz lielajām un pārskatāmi izvietotajām pagatavošanas pogām. Kafijas dzērienus var novietot jebkurā displeja vietā atbilstoši vajadzībām. Ar standarta lielo ūdens tvertni vai izturīgo svaiga ūdens komplektu piedāvā izcilus lietošanas rezultātus gan izbraukumā, gan fiksētā veidā uz vietas.

JURA WE8

Kad klienti, darbinieki un apmeklētāji var izbaudīt izcilu kafiju, gaisotne ir mierīga, sarunas veicinoša un ražīga. WE8 dievinās ikviens, kurš spēj novērtēt izsmalcinātas lietas, plašu kafijas dzērienu piedāvājumu un elegantu izskatu. Ūdens tvertne ar 3 l ietilpību, kafijas pupiņu tvertne 500 g kafijas pupiņu, kafijas biezumu tvertne, kurā ietilpst 25 porcijas. Tas viss padara eleganto, profesionālo kafijas automātu par ideālu risinājumu vietām, kurās dienā tiek izdzerti aptuveni 30 kafijas dzērieni. Inovatīvas tehnoloģijas ir pilnībā izmainījušas kafijas baudīšanu. Viena pieskāriena funkcija ļauj pagatavot tādus populārus dzērienus kā latte macchiato, flat white vai cappuccino, vienkārši piespiežot vienu pogu. Pogas automāta priekšpusē un modernais TFT displejs padara automāta vadību neticami vienkāršu pat nepieredzējušiem lietotājiem.

JURA WE6

Ikvienā vietā, kur klienti, darbinieki un viesi var baudīt lielisku kafiju, atmosfēra ir atbrīvota, sarunas veicinoša un produktīva. Kafija atbrīvo prātu un stimulē radošumu. Tas nozīmē, ka neviena darba vieta nevar bez tās iztikt. Jaunais WE6 kā eksperts pagatavo visu klasisko kafijas dzērienu klāstu: ristretto, espresso un kafiju. Ūdens tvertne ar 3 litru ietilpību, pupiņu tvertne, kas paredzēta 500 gramiem kafijas pupiņu un 25 porcijām paredzētā biezumu tvertne padara šo eleganti profesionālo kafijas automātu par ideālu risinājumu vietām, kur ikdienā patērē aptuveni 30 tasītes kafijas. Inovatīvās tehnoloģijas pilnībā maina kafijas baudīšanu. Automāta priekšā novietotās pogas un modernais TFT displejs padara lietošanu neticami vienkāršu pat visnepieredzējušākajiem lietotājiem.

Eversys Cameo c’2m

C’2 Cameo ir aprīkots ar tvaika padevi un piena sviru (izvēles), kas ļauj baristam radīt baudāmu latte-art un izpausties radoši. Ar jauno Eversys EMT sistēmu iespējams radīt individuālas piena putas un to tekstūras. Pieejamas arī pielāgojamas un maināmas ūdens temperatūras gan kafijas, gan tējas dzērieniem.

Eversys e2m

Kad mazāks pieprasījums un izmaksas ir galvenie kritēriji. Bez kompromisiem par kafijas kvalitāti - vien pielāgots mazākiem apjomiem, Eversys e2m ir labākā izvēle.

Aequator Brasil

Izvēlieties espresso, ristretto vai modernu kafijas dzērienu, vienkārši nospiežot pogu. Brasil pilnībā automatizētā pašapkalpošanās iekārta padara to patiešām vienkāršu. Lieliska higiēna, pateicoties jaunajai kapučīno tehnikai. Ideāli piemērots birojiem, ēdināšanas nozarēm un pasākumu vietām.

Aequator Guatemala 14

Spēcīgs "no pupiņas līdz tasītei" risinājums ēdināšanas nozarē: Pilnībā automatizētajam Gvatemala 14 ir 1 vai 2 jaudīgas kafijas dzirnaviņas 2 dažādu kafijas šķirņu pagatavošanai un 2 šķīstošo dzērienu konteineri, pienam un / vai šokolādei.

JURA Piccolo

Uzglabājiet piena tetrapakas elegantas formas, praktiskajā mini ledusskapī, lai tas vienmēr būtu svaigs un parocīgi novietots. Nodiluma izturīgā termoelektriskā sistēma, ar ārējo ventilatoru un fiksētā komata termostatu uzstādīta uz +5 °C, nodrošina pastāvīgi vēsu temperatūru.

JURA Cool Control

Tehniski un vizuāli uzlabotais Cool Control tagad piedāvā vēl labāku veidu populāru kafijas dzērienu ar pienu baudīšanai. Inovatīvais piena dzesētājs ne tikai rada nevainojamu garšu, bet arī izskatās stilīgi.