+371 2 6469974

Tu dienā izdzer vismaz 2l ūdens?

Aizpildi anketu un piesakies uz testu ūdens risinājumam, kas ļaus baudīt ūdeni tieši tā kā tu vēlies.

  • Īpaši bagātināts ar magniju, pēc filtrācijas
  • Antibakteriāls pārklājums un UV apstrāde
  • Lej ar aplikāciju, ērti un pilnībā droši!
Aizpildīt anketu
water-colutions.png

Superautomāti

Izvēlētais dzēriens tikai dažu minūšu laikā

Franke A400 FM CM

Ar A400 Franke ievieš profesionālo espresso mašīnu izcilāko tehnoloģiju jaunā klasē. Tagad tas padara izcilu kafijas pieredzi pieejamu visiem - ieskaitot veikalus, mazumtirgotājus, birojus, mazo viesu namu īpašniekus, grāmatu veikalus un citus mazos biznesus. Tagad katrs sava uzņēmuma īpašnieks var baudīt un dalīties ar vislabāko kafiju.

Franke A600 FM EC

A600 nosaka jaunu līmeni ērtībai. Ļoti daudzveidīgi izmantojamās A600 pašapkalpošanās iespējas būtiski uzlabo automāta efektivitāti profesionālajā jomā.

Franke A800 FM EC

Kafijas kultūra ir dzīvesveids. Nekad iepriekš indivīduālajiem uzņēmējiem nav bijušas tik plašas iespējas baudīt savu unikālo kafijas dzērienu. Ir neskaitāmi veidi, kā no jauna izgudrot kafiju, un pārsteigt savus klientus. Tieši tāpēc tika izveidots A800. Tas var uzlabot jebkuru dzērienu, kuru vēlaties baudīt. Bet A800 ir kas vairāk par to - tā spēja nodrošināt izcilu kvalitāti ir arī viena no būtiskākajām A800 sastāvdaļām.

FRANKE SU12 EC

Piena ledusskapis ar 12 vai 2 x 4,5 litru ietilpību, Easy Clean tīrīšanas sistēmu, piena līmeņa kontroli, apsildāmu virsmu krūzīšu glabāšanai, iespējams novietot kafijas automāta kreisajā vai labajā pusē. Piemērots A600 FM EC un A800 FM EC franke kafijas iekārtu modeļiem.

Franke SU05 EC

Piena ledusskapis ar 5 litru ietilpību, Easy Clean tīrīšanas sistēma, piena līmeņa kontrole, apsildāma virsma krūzīšu glabāšanai, novietojams kafijas automāta kreisajā pusē. Piemērots A600 FM EC un A800 FM EC franke kafijas iekārtu modeļiem.

Franke KE200 EC

Piena ledusskapis ar 4 litru ietilpību, Easy Clean tīrīšanas sistēma, līmeņa kontrole, novietojams kafijas automāta kreisajā pusē.

JURA X8

X8 ir neticami universāls: ar to var pagatavot visu veidu kafijas dzērienus ar pienu un piena putām, kā arī melno kafiju un klasisko kafijas kannu. Tējas cienītājiem tas arī sagatavo karstu ūdeni dažādā temperatūrā. Ar stingro, regulējamo dubulto kafijas tekni var pagatavot kafijas dzērienu (vai pat divus vienlaicīgi) un ieliet tos tasītēs vai glāzēs ar vienu pieskārienu pogai. Parocīgā tasīšu novietošanas palīgierīce padara to ideāli piemērotu pašapkalpošanās lietošanai. Tas pats attiecas uz lielajām un pārskatāmi izvietotajām pagatavošanas pogām. Kafijas dzērienus var novietot jebkurā displeja vietā atbilstoši vajadzībām. Ar standarta lielo ūdens tvertni vai izturīgo svaiga ūdens komplektu piedāvā izcilus lietošanas rezultātus gan izbraukumā, gan fiksētā veidā uz vietas.

JURA WE8

Kad klienti, darbinieki un apmeklētāji var izbaudīt izcilu kafiju, gaisotne ir mierīga, sarunas veicinoša un ražīga. WE8 dievinās ikviens, kurš spēj novērtēt izsmalcinātas lietas, plašu kafijas dzērienu piedāvājumu un elegantu izskatu.

JURA WE6

Ikvienā vietā, kur klienti, darbinieki un viesi var baudīt lielisku kafiju, atmosfēra ir atbrīvota, sarunas veicinoša un produktīva. Kafija atbrīvo prātu un stimulē radošumu. Tas nozīmē, ka neviena darba vieta nevar bez tās iztikt. Jaunais WE6 kā eksperts pagatavo visu klasisko kafijas dzērienu klāstu: ristretto, espresso un kafiju.

Eversys Cameo c’2m

C’2 Cameo ir aprīkots ar tvaika padevi un piena sviru (izvēles), kas ļauj baristam radīt baudāmu latte-art un izpausties radoši. Ar jauno Eversys EMT sistēmu iespējams individuāli pielāgot piena putas un to tekstūras. Pieejamas arī pielāgojamas un maināmas ūdens temperatūras gan kafijas, gan tējas dzērieniem.

Eversys e2'm

Pilnībā automatizēta iekārta, kura ir paredzēta pašapkalpošanās vietām, kurās ir liels apgrozījums. Piemērota nepārtraukta augstas kvalitātes kafijas servisa vajadzībām.

Aequator Brasil

Izvēlieties espresso, ristretto vai modernu kafijas dzērienu, vienkārši nospiežot pogu. Brasil pilnībā automatizētā pašapkalpošanās iekārta padara to patiešām vienkāršu. Labākās higiēnas piena sistēma novērš baktēriju rašanos un samazina uzturēšanas un kopšanas darbu (atbilst ES higiēnas noteikumiem HACCP). Ideāli piemērots birojiem, ēdināšanas nozarēm un pasākumu vietām.

Aequator Guatemala 14

Spēcīgs "no pupiņas līdz tasītei" risinājums ēdināšanas nozarē. Vienkārši nospiežot pogu, Guatemala 14 pagatavos gardu kafiju, piena un šokolādes dzērienus pāris sekunžu laikā. Dubultā kafijas tekne lieliski noderēs pīķa stundās, lai dzērienus pagatavot ātrāk.

JURA Cool Control 1L

Tehniski un vizuāli uzlabotais Cool Control tagad piedāvā vēl labāku veidu populāru kafijas dzērienu ar pienu baudīšanai. Inovatīvais piena dzesētājs ne tikai rada nevainojamu garšu, bet arī izskatās stilīgi.

Franke A300 FM EC

Franke A300 kafijas aparāts ir jaunākais no Franke kafijas aparātu saimes. A300 ir nokomplektēts ar Franke "premium" sistēmām, ko šādā mazā iekārtā mēs redzam pirmo reizi. Tā mazais izmērs var būt maldinošs un speciāli radīts, lai nodrošinātu izcilas kvalitātes dzērienus, neaizņemot daudz vietas.

JURA Cool Control 2.5L

Pateicoties Jaunizveidotjam Cool Control 2,5 l, tagad vēl vairāk var izbaudīt tādus dzērienus kā latte macchiato, flat white vai cappuccino. Dzesētājs ar lielo tilpumu un standartā iekļauto slēdzējmehānismu ir ideāli piemērots jebkādām profesionālas vides prasībām.

Kalerm K95L

Kalerm, radies no aizrautības par augstas kvalitātes kafiju, specializējas pilnībā automātisku kafijas automātu ražošanā, kā arī piedāva to piederumus. Kalerm savus kafijas automātus tirgo jau vairāk kā 55 pasaules valstīs un plaši tiek izmantoti ofisos, viesnīcās, restorānos un ēdināšanas vietās.