+371 2 6469974

BWT AQA DRINK PRO 20

Ūdens dispenseri
}


Bez ūdens nav dzīvības, nav izaugsmes un nav progresa. Tāpēc BWT ir veltījusi sevi ūdenim - mūsu vissvarīgākajam patērējamajam materiālam un mūsu dzīvības spēkam - ar redzējumu kļūt par pasaules līderi ūdens tehnoloģiju jomā un izstrādāt produktus un procesus, kas ir gan videi draudzīgi, gan rentabli. 

BWT AQA drink PRO 20 ir ūdens dispenseris, kas piemērots telpām ar vidēju ūdens patēriņu – no Jūsu virtuves līdz birojam ar 20 cilvēkiem. Kompaktais izmērs ļaus to novietot Jums ērtā vietā. Iekārta aprīkota ar 3 ūdens opcijām – istabas temperatūras, atdzesēts un gāzēts. Iekārtu iespējams sakomplektēt Jums vēlamā kombinācijā.

Atdzesēta, istabas temperatūras un gāzeta ūdens kapacitāte – 20L/h, karstam – 9L/h.
Iekārta aprīkota ar 215mm tekni ērtākai uzpildīšanai. Integrētā utrafiltrācijas membrāna nodrošina līdz pat 99,99% baktēriju iznīcināšanu, samazina arī mikroplastmasas esamību līdz pat 0,001 mm, kā arī iekārtā esošā UV tehnoloģija nodrošina augstākos higiēnas standartus. Ja nav pieejamas virsmas uz kā uzstādīt iekārtu, tad atsevišķi iespējams izvēlēties statīvu uz kā ērti novietot iekārtu. 

  • Aprīkots ar UV tehnoloģiju un antibakteriāliem pārklājumiem, nodrošinot augstākos higiēnas un dezinfekcijas standartus;
  • Pieejams novietošanai uz jebkuras virsmas, kā arī uz atsevišķa skapīša ar funkciju kombināciju: auksts, karsts, gāzēts un mineralizēts ar magniju ūdens;
  • Aprīkots ar karstā ūdens drošības slēdzi drošākai karstā ūdens izmantošanai;
  • Pietiekams augstums, lai uzpildītu arī sporta pudeles un karafes, ērtākai izmantošanai ikdienā;

Augstums 390 mm
Platums 230 mm
Dziļums 360 mm
Svars 20 kg
Teknes augstums 215 mm