+371 2 6469974

BWT AQA DRINK PRO 30/60

Ūdens dispenseri
}

Bez ūdens nav dzīvības, nav izaugsmes un nav progresa. Tāpēc BWT ir veltījusi sevi ūdenim - mūsu vissvarīgākajam patērējamajam materiālam un mūsu dzīvības spēkam - ar redzējumu kļūt par pasaules līderi ūdens tehnoloģiju jomā un izstrādāt produktus un procesus, kas ir gan videi draudzīgi, gan rentabli. 

BWT AQA drink PRO 30/60 izceļas ar tā augsto kvalitāti un tā korpuss ražots no izturīga nerūsējošā tērauda. Paredzēts vietām ar augstu ūdens patēriņu – no lielākiem birojiem līdz pasākumu norises vietām, kur tikai viena iekārta var apkalpot līdz 100 cilvēkiem. Iekārta aprīkota ar 3 ūdens opcijām – istabas temperatūras, atdzesēts un gāzēts. Iekārtu iespējams sakomplektēt Jums vēlamā kombinācijā.

Atdzesēta un gāzeta ūdens kapacitāte – 30 vai 60L/h (attiecīgi no izvēlēta modeļa), karstam – 9L/h, un istabas temperatūras līdz pat 120L/h, kas ir atkarīgs no ienākošā ūdens spiediena.
Iekārta aprīkota ar 315mm tekni ērtākai uzpildīšanai. Integrētā utrafiltrācijas membrāna nodrošina līdz pat 99,99% baktēriju iznīcināšanu, samazina arī mikroplastmasas esamību līdz pat 0,001 mm, kā arī iekārtā esošā UV tehnoloģija nodrošina augstākos higiēnas standartus.
Ja nav pieejamas virsmas uz kā uzstādīt iekārtu, tad atsevišķi iespējams izvēlēties statīvu uz kā ērti novietot iekārtu.  

  • Ražots no nerūsējošā tērauda konstrukcijas, kas nodrošina tā izturību un ilgmūžību;
  • Aprīkots ar UV tehnoloģiju un antibakteriāliem pārklājumiem, nodrošinot augstākos higiēnas un dezinfekcijas standartus;
  • Pieejams novietošanai uz jebkuras virsmas, kā arī uz atsevišķa skapīša ar funkciju kombināciju: auksts, karsts, gāzēts un mineralizēts ar magniju ūdens;
  • Aprīkots ar karstā ūdens drošības slēdzi drošākai karstā ūdens izmantošanai;
  • Pietiekams augstums, lai uzpildītu arī sporta pudeles un karafes, ērtākai izmantošanai ikdienā;

Augstums 47 cm
Platums 32 cm
Dziļums 51 cm
Teknes augstums 325mm